Jazdy doszkalające z Prawem Jazdy

Jazdy Doszkalające dla osób z prawem jazdy

Wieloletnie leżakowanie naszego dokumentu w szufladzie powoduje, że tracimy zarówno umiejętności prowadzenia pojazem jak i zapominamy przepisy gwarantujące bezpieczną jazdę po mieście.
Powrót po latach oznacza że przede wszystkim musimy na nowo oswoić się z samochodem a przede wszystkim ozdyskać pewność siebie. Dla takich osób proponuję spotkanie oswajające z ruchem drogowym wraz z efektywną jazdą próbną samochodem po Poznaniu mającej na celu odzyskanie pewniości w podejmowanych decyzji.
Usługa polega na użyczeniu pojazdu w którym razem z wykwalifikowanym konsultantem pokonują Państwo kolejne etapy jazd doszkalających.
Na spotkaniach dostosowuję program do indywidualnych potrzeb realizując takie zagadnienia:
- Możliwości podejmowania samodzielnych prób w prowadzeniu pojazdem
- Odzyskiwanie wprawy i pewności siebie w ruchu drogowym
- Ustalanie optymalnych tras dojazdu do pracy, do domu - nawigacja po mieście
- Konsultacje w zakresie odzyskiwanej pewności siebie w ruchu drogowym
- Powrót z automatycznej do manualnej skrzyni biegów

Spotkania nie mają charakteru doskonalenia techniki jazdy. Spotkania mają na celu ponowne oswojenie z ruchem drogowym i są przeznaczone dla osób posiadających uprawnienia do kierowania pojazdem. Osoba instruktora ma wyłącznie charakter konsultanta oraz osoby wspierającej nawigowanie po mieście. Spotkania nie mają charakteru zajęć o których mowa w Ustawie z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami Dz.U. 2011 nr 30 poz. 151 oraz Rozporządzeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 16 stycznia 2013 r. w sprawie doskonalenia techniki jazdy Dz.U. 2013 poz. 91.